Sohbet Odaları İsimleri ile En Doğru Sohbet Oda İsimlerine Ulaş Canlı Sohbet Odaları İsimleri ile Harika Chat Keyfi Seninle Olacak


sohbet odaları isimleri

Sohbet odaları isimleri bir sohbet içeriği aradığınız da size yardımcı olacak oda isim listesidir. Ne tür bir sohbet aradığınıza yardımcı olur. Sohbet ederken, sunucu içinde bir çok sohbet odası görürsünüz. Oyun, radyo vb. Sohbet odaları isimleri hangi odayı tercih edeceğiniz konusun da sizi etkiler. Sohbet odaları isimleri doğru şekilde sizi yönlendirir en eğlenceli zaman geçireceğiniz muhabbet gurubuna ulaşmanızı sağlar.

Sohbet Odaları İsimlerini Görmek

Giriş işlemini tamamladığınız da bir den fazla oda içinde bulunursunuz. Bu odaları  genel sohbete açıktır.  Ancak; tüm sohbet odaları listesine bakabilir, buradan ayrıca tercih edebilirsiniz. Tüm listeyi görmek için uyguladığınız tek bir komutla size listelenir.
/list

# Sohbet Odası İsmi Kullanıcı Sayısı Yetkili Sayısı
1 #sohbet 178 @22
2 #sohbet 80 @5
3 #radyo 120 @15

Komut uygulandıktan sonra oda listesini bu şekilde inceleyebilir, istediğiniz bir odayı tercih edebilirsiniz. Tabii ki gizli odalar hariç. Kendinize uygun sohbet odası varsa yeni kişiler tanımak için giriş yapabilir veya kendiniz yeni bir oda açmak isterseniz bunu gerçekleştirebilirsiniz.

önceki yazı
bir önceki yazı da « sohbet odaları makalesini sizler için paylaştım.

Sohbet Odaları İsimleri ile En Doğru Sohbet Oda İsimlerine Ulaş Canlı Sohbet Odaları İsimleri ile Harika Chat Keyfi Seninle Olacak ile benzer yazılar


yorumlar
Sohbet Odaları İsimleri ile En Doğru Sohbet Oda İsimlerine Ulaş Canlı Sohbet Odaları İsimleri ile Harika Chat Keyfi Seninle Olacak makalesine yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?