Hakkımızda


2018 yılı Mart ayında acılan chat site siyiz.  Metin tabanlı yani yazılı chat imkanı sağlar ve kullanıcıların birbirleri ile anlık mesajlaşmasını sağlarız. İnternet üzerinde yeni kişileri tanımayı ve arkadaş bulmayı seven insanlar için fırsat sunarız. Türkiye için öncelik tanıyan trchat.com.tr bir irc sunucusudur. Kolay kullanılabilir chat girişi ile site ziyaretçilerini ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz bir çok oda içine alır diğer kullanıcılar ile buluşmasına aracılık ederiz. Ücretli bir chat sitesi değiliz. Ve her zaman ücretsiz kalacak, bedava chat fırsatı sunacağız.

Çok kişi ile iletişim kurabilmeniz toplu bir chat yapma şansınız vardır. Bunu sosyal bir alan oluşturmak için gerekli görürüz. İki kişi arasında olan özel konuşmalar yapabilir baş başa konuşma başlatabilirsiniz. Çevrim içi olmanız yani oda içinde bulunmanız şarttır. Çevrim içi olmayan bir kullanıcı için daha sonra okuması gereken bir mesaj bırakamazsınız.

Mobil ve benzeri cihazlar için uygun bir sistem ve basit mesajlaşma imkanı vardır. Uygulama yada bir program kurdurmayız veya bunu önermeyiz. Direkt site üzerinden kolaylıkla bağlantı kurar ve chat odaları içine giriş yapabilirsiniz. Bunun için ücret ödemeniz gerekmez. Profil yada sosyal medya benzeri sayfalarınız burada bulunmaz. Yazılı yani metin tabanlı bir irc sunucu olan trchat.com.tr de ancak nick kayıt edebilirsiniz. Bir nick ve buna ait şifreye sahip olur diğer kullanıcıların seçtiğiniz nick (rumuz)  u kullanmasına engel olabilirsiniz.

Ancak kendinize ait dilediğiniz kadar chat odası açabilir istediğiniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Genel odalar trchat.com.tr kontrolü altındadır. Chat yapan kullanıcıların istek ve talepleri için operhelp kanalından fikirlerini alırız. Kaliteli bir chat sitesi olduğumuzu düşünüyor iseniz lütfen sitemizi tekrar ziyaret edin.

 


admin
makale yazarı :
okunma sayısı 644 kez okundu