Dini Sohbet


dini sohbet

Dini sohbet, etkili dini sohbetler, hoş dini sohbetler. Özel sohbet odası ile dini ve islami sohbet. Sohbete yardımcı ayet ve hadis eşliğinde soru cevap botu, yardımcı diğer unsurlar ile kaliteli dini sohbet.

İnternet ile hizmet veren siteler üzerinde, toplu dini sohbet edilmesine olanak sağlayan web siteleri maalesef az sayıda. Olanların için de ise neredeyse sohbet edilmesi mümkün değil.

Her çevreden ve düşünceden insanların ziyaret ettiği bu dini sohbet siteleri, içinde bulunan kullanıcılar, bilerek yada bilmeyerek kasıtlı yada dolaylı olarak rahatsızlık verilmektedir. Bunun da tek sebebi sohbet olarak genel bir hizmet veren bu siteler özel kanallar yolu ile her kesimden kullanıcıyı tek bir oda içinde toplamaya çalışmasıdır.

Size özel bir dini sohbet odası ile bu sorunu aştığımızı düşünüyoruz. Gerekli yasaklama ile önlemini aldık ve sadece dini sohbet etmek isteyen kullanıcıları tek bir islami sohbet odası içinde topladık ve diğer girişlere kapadık. Şuan sorunsuz bir şekilde bu durum devam etmekte hali hazırda da kullanılmaktadır.

Sadece islami sohbet temeline dayalı özel bir dini sohbet odamız var.

önceki yazı
bir önceki yazı da « sohbet odaları makalesini sizler için paylaştım.

admin
makale yazarı :
okunma sayısı 74 kez okundu
kategorisi : Genel
yorum sayısı yorum yok
etiketler Etiketler

Dini Sohbet ile benzer yazılar


yorumlar
Dini Sohbet makalesine yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?